Rhona Mitra

Rhona Natasha Mitra

7,0
5 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rhona Mitra

To prawda,urody nie można jej odmówić,w tym się zgodzę ze wszystkimi jej wielbicielami,gdyż sądzę,że ma wielu wielbicieli głównie przez urodę właśnie,a nie dzięki swoim "umiejętnościom aktorskim"..

Jednak szczerze trzeba przyznać,że bardzo kiepska z niej aktorka i nic tego nie zmieni.
Film Highwayman,w którym zagrała u boku Jima Caviezela,podobał mi się do momentu,kiedy ona nie pojawiła sie na ekranie. Ta jej sztuczna gra,te miny,krzywienie się..straszne.
Każdy film,który z nią oglądnę niemal traci na wartości,kiedy widzę "jej popisy" przed kamerą.
Dlatego bardzo ubolewam nad losem nowej części Underworld,gdyż jest to jeden z moich ulubionych filmów,ale mam nadzieję,że chociaż w tym jednym przypadku się pomylę i Rhona zagra tam świetnie..Życzę jej tego jak i wszystkim miłośnikom Underworld!!

Pozdrawiam

Baby_Black27

Słaba gra aktorska? Dykcje ma genialną... Prezencje także czego chcesz jeszcze? Może wyglądać lepiej od niej? to ci się nie uda nawet po 100 operacjach w beverly hills... ps. w underworld zagrała na poziomie nie pogrążyła tego filmu napewno..

Kamilinho

Nie mówię,że jest brzydka,ale źle gra i z tego co wiem nie tylko ja tak myślę.
Dla mnie oprócz urody liczy się kunszt aktorski.
A jeśli chodzi o operacje plastyczne to sama je miała.
Może nie wyglądam jak ona,ale jakoś wcale mnie to nie martwi,bo po prostu ona mi się nie podoba.Gdybym już miała wybierać to raczej zrobiłabym sobie operacje,żeby wyglądać jak Megan Fox..

Jednak szczerze powiem Ci,że nie jestem zwolenniczką operacji w ogóle i w 100% jestem zadowolona ze swojego wyglądu,tak więc odpada :)

Baby_Black27

Ciesze się że nie będzie operacji LOL , ps. gdzie pisało że miała operacje? hmm jeśli to prawda to nie za ciekawie... Angelina Jolie dlamnie wygląda jak jeden wielki twór plastyków z beverly XD

Kamilinho

Masz rację,jak się patrzy na Jolie to ma się wrażenie,że miała kilka operacji plastycznych-szczególnie te duuże usta..Jednak z tego co kojarzę to ona nie miała operacji,a usta ma naturalne-sama podobno bardzo ich nie lubi,bo są takie duże.

To prawda,Mitra ma bardzo naturalną urodę,do tego egzotyczną,co mężczyznom bardzo sie podoba z tego co wiem dlatego nie dziwię sie Tobie.

Czytałam gdzieś,że na bank powiększała sobie piersi,nie wiem czy coś jeszcze robiła,ale poszperam ;)

Baby_Black27

Ja przeczytałem że ponoć zrobiła sobie usta :D szczerze to w niektórych ujęciach underworlda ma usta jak joker lol moim zdaniem są to inne usta niż te z doomsday :D

Kamilinho

A może ktoś jej przywalił i po prostu troszkę spuchły? ;))

Nie no tak szczerze to niektórym kobietom po prostu odbija z biegiem czasu-nie mogą się pogodzić z uciekającymi latkami i chcą po prostu się odmłodnić,co niestety często daje odwrotny efekt.

użytkownik usunięty
Baby_Black27

A ja ją bardzo lubię. Oczywiście dlatego,żę jest bardzo ładna. Z tego co wiem miała operacje powiększenia piersi.Ale dla mnie nie ma to znaczenia, ani to że jest kiepską aktorką (to trzeba przyznać).Poprostu strasznie mnie kręci ta Brytyjka ! Pozdrawiam.

Baby_Black27

<lekki oftop w temacie Angeliny J.>

Mówienie że jej słynne wielkie usta to efekt operacji plastycznej,to taka herezja jak ta,że Jezus podczas ukrzyżowania sam wbijał w siebie gwoździe...Ona dziesiątki razy powtarzała,że to był szczegół anatomiczny,który w okresie dorastania był powodem jej kompleksów,więc jeśli już,to raczej przez myśl by jej przeszło,by je zmiejszać a nie powiększać...

mikrobas

Brat Angeliny też ma takie usta, a u faceta to jednak wygląda paskudnie, więc raczej specjalnie sobie nie powiększał, tylko kwestia genów. Poza tym są zdjęcia Angeliny z dzieciństwa i jak była nastolatką, na których widać, że ma takie duże usta. Ona jest latynoską, więc ma też geny czarnych, a oni zazwyczaj mają wielkie usta :P

mikrobas

Nie ma to jak pisać 10 lat później :D
Chciałam wtrącić, że z tego co wiem, to Angelina Jolie miała operację ust, ale nie typowego powiększania, a profilowania - tak, aby rozmiar dolnej wargi pasował do górnej, aby były bardziej symetryczne. Chyba troszkę zmniejszyli jej dół i napompowali górę.
Widać to nieźle na zdjęciach, jak była młodsza (tzn. różnicę przed i po operacji).

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Też nie przepadam za tą aktorką. Tak, wiem, zaraz posypią się gromy, że jestem brzydka, gruba, zakompleksiona, zazdrosna itp. ale ja tylko stwierdzam fakty. Aktorką jest dosyć słabą, urody nie można jej odmówić, nadaje się do ról np. wampirów ale uroda to nie wszystko. W każdym filmie gra podobnie. Powtarzam, urodę ma naprawdę powalającą ale ja oceniam kunszt aktorski..

PS. Bardzo denerwują mnie te rankingi na filmwebie, często goszczą w top 100 bardzo słabe ale ładne albo seksowne panie no ale cóż to chyba znak czasów, nie doczekam się chyba aktorki na miarę Susan Sarandon albo Jodie Foster..

jestem podobnego zdania
jest śliczna, seksowna, ale talentu.. uhh..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones