PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32910}

Ali G

Ali G Indahouse
6,5 64 504
oceny
6,5 10 1 64504
5,8 14
ocen krytyków
Ali G
powrót do forum filmu Ali G

słabizna

ocenił(a) film na 3

Film głupi i w ogóle nie śmieszny. I to nie chodzi o to, że nie lubie filmów z tekstami zbereźnymi, z ciągnotkami do narkotyków i tym podobnych, bo np. american pie, który gatunkowo reprezentuje ten sam typ komedii co Ali G, jest conajmniej o niebo lepszy i dalbym mu przynajmniej 8/10

ocenił(a) film na 8
mefiu666

Ali G to nie ten sam typ komedii. To ma za zadanie coś wyśmiać, jest czymś w stylu groteski. A "American Pie" to typowa papka dla bezmózgów.

Witeczek

Ten film jest poprostu zbyt inteligentny dla ciebie ziąąą

mefiu666

co ty gadasz ... ogladlales to wogole ?
niemoglem wytrzymac ze smiechu w niektorych scenach film ogladalem wielokrotnie i zawsze sie snialem
niemoglem wytrzymac jak ali zaparkowal na miejscu dla inwalidow a pozniej udawal problemy z noga i jeszcze duzo scen ktore byly genialne przykladowo jak sie scigali z policja na poczatku hah :D no niemoge genialne ... film do podejscia na luzie

ocenił(a) film na 10
mefiu666

tu chodzi o to ze powinienes lapac to po angielsku o co chodzi :L:L wtedy bys mial ubaw

mefiu666

Nie masz co porownywac tych dwoch filmow. Moze jestes za sztywny na takie kino?^^

ocenił(a) film na 9
swiroll

Booyaka, booyaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
mmc7

nie ma co porównywać jednak Ali G jest mało odkrywczy i momentami bez sensu.Fabuła może być ale wykonanie bardzo słabe.Ogólnie film oceniam na 2/10

ocenił(a) film na 9
prorok91

Dla mnie Ali G jest filmem tak głupim, że aż śmiesznym:). Szczerze mówiąc uśmiałam się strasznie, oglądając po raz pierwszy ten film;).

ocenił(a) film na 6
cherries

Według mnie wszyscy powinni obejrzeć chociaż raz ten film ^^ do najinteligentniejszych i zawiłych nie należy, ale oto przecież chodziło. Siadasz przed ekranem, oglądasz i nawet nie ma potrzeby myśleć xdd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones