PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32910}

Ali G

Ali G Indahouse
6,5 64 496
ocen
6,5 10 1 64496
5,8 14
ocen krytyków
Ali G
powrót do forum filmu Ali G

Yeah!! Jaki zbieg okoliczności . 3 dni temu patrzyłem czy ten film jest na torrentach ale go nie chciałem ściągać a dziś już patrzę a jest w telewizji o 22 50 . Odpuszczam dziś Incepcję i The Strangers do oglądania na DVD dla Aliego bo Sacha Baron Cohen jest genialny :D
Polecam wszystkim!

Darkadi15

Incepcja jest duzo lepsza ale co tam :o jutro sie obejrzy

ocenił(a) film na 3
vladdyboy

Genialny Cohen???
Muszę obejrzeć ten film żeby mieć całkowitą opinię o nim. Bo Borat i Bruno to szczyt debilizmu. Robi z siebie idiotę i to w nie najlepszy sposób. Jest żałosny;)

ocenił(a) film na 9
vladdyboy

No właśnie :)
Armandi - genialny w tym co robi czyli z siebie debila robi nie że mądry i jest śmieszny . :D To tak jak Doda z tym IQ :P

ocenił(a) film na 10
Darkadi15

Ten film jest genialny, już któryś raz go oglądam :D Trafia do mnie humor Cohena.

ocenił(a) film na 7
MethQueen

Ten film faktycznie jest godny i mega zabawny, ale reszta produkcji tego pana to żenada i dno absolutne :|

ocenił(a) film na 8
Cruciarius

kto co lubi. ali-g dla mnie najlepszy, borat trzyma poziom niestety bruno trochę kaszana :/

ocenił(a) film na 10
SilentJay

Nie trawię postaci Bruna, ale Ali G i Borat dla mnie są mega.

ocenił(a) film na 6
MethQueen

Bruno jest po prostu... whorst! Obleśny ale też rozwala wszelkie standardy i zasady. Bruno jest śmieszny, ale na swój sposób. Jak się złapie klimat to człowiek musi cofać sceny bo zbyt głośno się śmieje... ale jeżeli ktoś nie podłapie tego czegoś i będzie łapał się za głowę i czerwienił od tamtych scen to nic. Borat był zajebisty bo mało ambitny, a jednocześnie miał coś więcej niż płytki American Pie. Ali G to mimo wszystko najbardziej prześmiewczo wykreowana postać przez Cohena. Lubię ambitne kino, zwłaszcza Kubricka ale jak ktoś chce sobie poprawić wieczór to czemu nie?

ocenił(a) film na 9
AnonimekFILM

Nie przeliczyłem się z tym filmem bo był bardzo dobry . Nie mogłem wyrobić z klocka na budowie . Ogólna ocena 9/10 bo mógł być jeszcze trochę śmieszniejszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones